Немерченське відділення Вендичанського закладу дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області

Режим роботи закладу

Заклад дошкільної освіти працює за п'ятидневним робочим тижнем,з 8.00 до 17.00 години.
Прийом дітей з 8.00 до 9.00 год.
Вихідні дні:субота,неділя, святкові.

Один з важливих відмінних ознак виховання в закладі дошкільної освіти від домашнього - це режим.

У закладі дошкільної освіти все підпорядковано заздалегідь встановленому розпорядку. І це безсумнівний плюс. Адже така системність привчає навіть самого химерного карапуза до акуратності, точності, порядку.
Що вже говорити про харчування. Всі знають, що правильний прийом їжі в один і той же час сприяє зростанню здорового організму.
Отже, який же режим в нашому дошкільному закладі
?

8.00 - 8-45 - Зустрічає дитсадок,

Рано - вранці всіх діток.

НА МАЛЯТ ЧЕКАЮТЬ,

РАДО ЇХ ВІТАЮТЬ.

8-45 - 9.00  - Часу, дітлахи, не гайте,

НА ЗАРЯДКУ ВСІ СТАВАЙТЕ!

9.00 - 9.30 - МИ МАЛЕНЬКІ МАЛЮКИ

ЛЮБИМ ЇСТИ ЗАЛЮБКИ!

9.30 - 10.30 - ПІДІЙДІТЬ УСІ СЮДИ,

ВЧИТИСЬ БУДЕМ ДІТЛАХИ.

10.40 - 12.10 - НУМО ГРАТИСЬ,ДІТВОРА,

ЧАС ДЛЯ ГРИ НАСТАВ,УРА!

ВЗАГАЛІ-ТО, З ДІТКАМИ В ДИТЯЧОМУ САДКУ ВИХОВАТЕЛІ ЗОБОВ'ЯЗАНІ ГУЛЯТИ В БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ (ВИНЯТОК СТАНОВИТЬ ТІЛЬКИ СИЛЬНО ВІТРЯНА, ДОЩОВА ПОГОДА, ВИСОКІ МОРОЗИ). ДІТИ НЕ ТІЛЬКИ ПРОСТО ЗАЙМАЮТЬСЯ СВОЇМИ ІГРАМИ НА ДІЛЯНЦІ АБО СИДЯТЬ У ПІСОЧНИЦІ ДИТЯЧОГО САДКА, А Й ПЕДАГОГИ ПРОВОДЯТЬ З НИМИ ТЕМАТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ВИВЧЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА.

12.10 - 12.30 - У МАЛЯТОК НА ОБІД,

БОРЩ І КАША, ВСЕ ЯК СЛІД!

12.30 - 15.00 - ЧАС ПРИЙШОВ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ,

БУДЕ ТИХА В НАС ГОДИНКА!