Немерченське відділення Вендичанського закладу дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Немерченський заклад дошкільної  освіти збудований в 1966 році.

Проектна потужність в даний час складає 18 місць ( 1 різновікова група).

Заклад працює за п'ятидневним робочим тижнеим та 9-годинним режимом роботи.

Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад дошкільної освіти має майданчик із заленим насадженням, на якому встановлені пісочниця, спортивно - ігрове обладнання, естетично оформлені квітники, висаджено дерева та кущі.

Будівля знаходиться в належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт приміщень.

Упродовж останніх років придбано : облаштовано туалетну кімнату, замінено зовнішні та внутрішні двері ,вікна. Було закуплено килими, дитячі меблі, ліжка, шафи для одягу, стільчики, покрмивала, ноутбук.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. До послуг дітей цікаві навчально - розвивальні посібники та іграшки які розміщені в ігорвих осередках,  і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дітей.

Матеріально - технічне забезпечення освітньої діяльності на достатньму рівні. Фінансово - господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно - правових актів на основі кошиторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу є кошти: сільського бюджету у розмірі передбачуваному нормативами фінансування.

Бюджетні кошти та спонсорські надходженння використовуються за призначенням.